Praní prádla - prádelna MAKIpraní prádla

Našimi zákazníky jsou ti, kteří požadují především kvalitu vypraného prádla.

 

Praní prádla pro firmy i jednotlivce

Prádlo z hotelů, ubytoven, restaurací, zdravotnických zařízení a dalších firem svážíme vlastní dopravou MAKI. V naši prádelně pak prádlo třídíme a pereme dle jeho vlastností. Každou zakázku vypereme zvlášť, proto u nás není nezbytné značení prádla. Po vyprání - s aviváží nebo škrobením – prádlo dále dle potřeby sušíme, mandlujeme nebo ručně žehlíme a skládáme. Skládané prádlo rozvážíme převázané provázkem a ručně žehlené prádlo a pracovní oblečení dovezeme složené nebo na ramínkách.

Prádlo a oděvy můžete do prádelny přinést i osobně a zvážit jej na místě. Personál vám řekne cenu a domluví s vámi termín vyzvednutí. 

 

Kontrola kvality vypraného prádla

V celém procesu zakázky - při třídění zakázky, praní, mandlování anebo ručním žehlení a skládání – můžeme prádlo důkladně kontrolovat, v případě potřeby opakovaně přeprat nebo vytřídit staré a poškozené kusy. Samozřejmostí je i rozdělení prádla dle požadavků klienta.

Používáme profesionální prací prostředky a stroje, proto můžeme zaručit kvalitu vypraného prádla postupem, který je šetrný k materiálům. Vyškolený personál s dlouholetými zkušenostmi a svědomitým přístupem vydá k expedici pouze kvalitně vyprané prádlo.

 

Druhy praného prádla

Vypereme veškeré hotelové a restaurační prádlo - ložní prádlo, deky, přehozy, polštáře, osušky, župany, ubrusy, ubrousky, závěsy a záclony. Rovněž vypereme silně znečištěné pracovní oděvy - rondony, pláště, kalhoty, košile, montérky a kombinézy.

Rovné prádlo dále vymandlujeme, tvarové prádlo ručně vyžehlíme a ostatní – například župany, froté ručníky a krepové povlečení – vysušíme tak, abychom prádlu zachovali požadované vlastnosti

 

Platební podmínky MAKI

Formu úhrady za naše služby domlouváme s našimi klienty individuálně. Ceníky pro větší i menší zakázky najdete zde >>

Aktuálně

02.05.2020 12:04
Ke dni 1.5.2020 přerušujeme až do odvolání příjem zakázek
09.02.2020 13:18
Náplně do tiskáren nám dodává TonerPartner  -->> 
26.02.2012 15:19
V MAKI nabízíme speciální praní péřových bund a spacáků, které s koncem zimy nabývá tradičně na aktuálnosti. Než svou bundu odložíte pro příští sezonu, odměňte...

Kontakt

Prádelna MAKI Provozovna:
Michelská 3/9, Praha 4

Google: 50.053314, 14.454774
Seznam: 50°3'12.058"N 14°27'17.132"E

Na dobu neurčitou je provozovna uzavřena.
mob.: 603 564 185 - provozovna
mob.: 603 491 837
maki@maki.cz