Prádelna MAKI - naše služby

Naše prádelna nabízí praní veškerého prádla, mandlování a ruční žehlení, praní moderní technologií mokrého čištění a služby chemické čistírny, které jsme sběrnou. Na přání klienta děláme svoz i rozvoz zakázek dopravou MAKI. 

Aktuálně

02.05.2020 12:04
Ke dni 1.5.2020 přerušujeme až do odvolání příjem zakázek
09.02.2020 13:18
Náplně do tiskáren nám dodává TonerPartner  -->> 
26.02.2012 15:19
V MAKI nabízíme speciální praní péřových bund a spacáků, které s koncem zimy nabývá tradičně na aktuálnosti. Než svou bundu odložíte pro příští sezonu, odměňte...

Praní prádla

Našimi zákazníky jsou ti, kteří požadují především kvalitu vypraného prádla. Používáme profesionální prací prostředky a stroje, proto můžeme zaručit kvalitu vypraného prádla šetrnou cestou.

Mokré čištění oděvůmokré čištění prádla

Mokré čištění nebo-li jemné praní je moderní technologie, která umožňuje čištění i těch nejjemnějších tkanin a speciálních materiálů se zachováním jejich funkčních vlastností. Praní pro citlivé materiály

Mandlování a žehlenímandlování a žehlení prádla

Prádlo po vyprání třídíme, sušíme nebo mandlujeme a ručně žehlíme. Můžete si přinést i vyprané prádlo a nechat ho u nás pouze vymandlovat nebo vyžehlit.

Čistírna oděvů a kůžeChemická čistírna oděvů a kůže

Chemické čištění a finální úpravy všech typů oděvů, textilií, kůží a kožešin určených pro tento typ ošetření. Jde o službu s významným podílem lidské práce, pečlivostí, dlouhodobými zkušenostmi a znalostmi. 

Kontakt

Prádelna MAKI Provozovna:


Na dobu neurčitou je provozovna uzavřena.
mob.: 603 564 185
mob.: 603 491 837
maki@maki.cz