Prádelna MAKI - O nás

Již víc dvacet let nabízíme služby naši prádelny pro firmy i jednotlivce. Praní prádla, mandlování a žehlení prádla pro hotely, ubytovny, penziony, zdravotnická zařízení, bary a restaurace ve vysoké kvalitě, spolehlivě a šetrně s ohledem na požadavky daného prádla. Vypereme i silně zněčistné montérky, kombinézy, rondony, pláště a jiné pracovní oděvy.

Naše profesionální vybavení nám umožňuje šetrně vyprat speciální oděvy se zachováním jejich vlastností moderní technologií mokrého čištění známé také jako wet cleaning . Tento způsob praní je vhodný zejména pro praní péřových bund, spacáků, speciální outdoorové výbavy. Funkční materiály výrobci nedoporučují prát v běžných pracích prostředcích a domácích pračkách, kde není možnost nastavit parametry praní tak, aby zůstaly zachovány vlastnosti membránových textilií.

Nabídka našich služeb zahrnuje i chemické čištění oděvů a textilií, čištění oděvů z kůží a kožešin

Praní, mandlování, žehlení a čištění prádla, textilií a oděvů rozumíme a můžeme Vám doporučit nejefektivnější možnou spolupráci pro obě strany. Jde nám o spokojenost našich zákazníků, proto termíny zakázek a jejich doručení naši dopravou domlouváme s klienty individuálně. Poradíme, vysvětlíme, ale hlavně vše kvalitně vypereme a vyčistíme.

Vaše prádlo - naše starost

 

Aktuálně

02.05.2020 12:04
Ke dni 1.5.2020 přerušujeme až do odvolání příjem zakázek
09.02.2020 13:18
Náplně do tiskáren nám dodává TonerPartner  -->> 
26.02.2012 15:19
V MAKI nabízíme speciální praní péřových bund a spacáků, které s koncem zimy nabývá tradičně na aktuálnosti. Než svou bundu odložíte pro příští sezonu, odměňte...

Kontakt

Prádelna MAKI Provozovna:


Na dobu neurčitou je provozovna uzavřena.
mob.: 603 564 185
mob.: 603 491 837
maki@maki.cz